Za budućnost više ne moraš da brineš!

Nauči da praviš sajtove i uvek ćeš imati posla i para

Kako se prave sajtovi? Ustaneš jedno jutro i odlučiš da ti je bilo dosta dosadnih i slabo plaćenih poslova. Završiš obuku za web dizajn u Edukativnom centru Užice. Opet ustaneš jedno jutro, upališ komp i počneš da praviš pare!

Zvuči lako, zato što i jeste. Za kratko vreme naučićeš sve što ti je potrebno da se otisneš u svet web dizajna i praviš odlične sajtove za klijente. Dobra strana ovog posla je što možeš da biraš sve: za koga ćeš da radiš – naši ili domaći projekti, gde ćeš da radiš – u firmi ili od kuće, koliko ćeš da zaradiš – da li treba samo dodatni novac ili više od toga.

HTML , CSS, JS… ma o čemu ti pričaš?

Ove skraćenice će ti promeniti život! Jer ovo je suština web dizajn posla. Zato ih zapamti, a na časovima ćemo ih detaljno izučavati. I to ovim redosledom:

Šta ćeš naučiti?

• HTML
  • CSS
  • Photoshop za web
  • Uvod u SEO

Plus, znaćeš sve o istoriji weba, planiranju web sajta, postavkama na internetu.

Nakon početnog nivoa, logično, imaćeš i početno znanje. Ako želiš dalje da se usavršavaš, na raspolaganju ti je napredni nivo web dizajna. Ovde ćeš dobiti najmodernije alate za izradu web sajta.

Koliko traje obuka?

Obuka traje ukupno 16 časova. Nastava se odvija dva puta nedeljno po 2 školska ćasa (90 min.). Šta je neophodno da bi pohađali nastavu?

Za pohađanje nastave potrebna je dobra volja i želja za usavršavanjem. Od škole dobijaš svu neophodnu literaturu u digitalnom obliku, svesku i olovke. Svaki polaznik ima računar na kome će izvoditi vežbe.

Malo uloži, puno zaradi! Web dizajn kurs na ~60% popusta

A do popusta dođi vrlo lako! Prvih 10 polaznika nagrađujemo popustom. Ako ti je brzina vrlina, platićeš početni nivo 9900 umesto  24000 dinara Prijavi se na 064/212-31-08  ili nam piši na mejl upis@ecu.edu.rs Takođe se možeš prijaviti preko aplikacionog formulara koji se nalazi na ovom linku.

• Osnova web dizajna.
  • Osnove HTML-a
  • Osnove CSS-a
  • Osnove Photoshop-a
  • Izrada web sajta: planiranje, dizajn
  • Izrada projekta
  • Osnove SEO optimizacije za web dizajnere. Postavka sajta na internet.

Nastava se odvija u sledećim terminima:

• Prepodnevni termini
  • Poslepodnevni termini
  • Večernji termini

Nakon završenog kursa za web dizajnere polaznici stiču neophodno znanje za izradu statičnog web sajta. Ako polaznik želi da nastavi sa usavršavanjem ECU u ponudi ima napredni kurs web dizajna kao i kurs PHP programiranja.

Polaznik na kraju kursa dobija uverenje da je pohađao obuku. Polaznici koji predaju završni rad i osvoje 80% poena dobijaju sertifikat koji izdaje naša firma. Sertifikat se radi na 2 jezika (srpski, engleski). Poseduje nekoliko nivoa zaštite (serijski broj, hologram, papir) i moguće je izvršiti proveru ispravnosti sertifikata na našem sajtu. Moguće ie izdavanje kopije sertifikata na zahtev klijenta i ona se naplaćuje po aktuelnom cenovniku.

APLIKACIONI FORMULAR

WEB DIZAJN 1